Değerli öğrenciler;

 

Bu kitap, Alan Yeterlilik Testi (AYT) kapsamındaki fizik sorularını çözmek, 11.sınıf ve 12.sınıf öğrencilerine fizik dersinde yardımcı bir kaynak sağlanması amacıyla hazırlanmıştır. Özel ders formatında konu ve kazanımlara bağlı çok sayıda özgün soru içermektedir. Planlı bir çalışma için içerikli bir kaynak veya ders defteri olarak kullanılabilir. Kitabın içeriğinde yer alan sorular konuyu kavramaya yönelik, ÖSYM tarzına uygun olarak belirlenmiştir.

 

Fizik dersinde başarı, konuya hakim olma ve konuya ait çok sayıda soru çözme ile doğrudan ilgilidir. Bu kitapta konuların tam olarak anlaşılabilmesi ve yeterlilik kazanılabilmesi için bazı bölümlerde sorular verilen bilgilerin hemen altında, uygun görülen diğer bölümlerde ise sorular bölüm sonunda sıralı olarak bulunmaktadır.

 

Konuların içeriğinde bulunan kırmızı renkli zeminler çok önemli, mavi renkli zeminler konu bütünlüğünü sağlayan bilgi anlamına gelmektedir. Ders çalışırken konuların satır satır ve sıralı olarak takip edilmesi tavsiye edilir. Aynı zamanda bu kitap konulara daha önceden hakimiyet sağlanmışsa soru numaraları takip edilerek soru bankası formatında kullanılabilecek, yaklaşık 500 soru içeren bir kaynaktır.

 

Tüm öğrenci arkadaşlarıma hedeflerine ulaşmaları ve hayal ettikleri mesleki hayata adım atmaları konusunda başarılar dilerim.

YAZAR

E.Bekir BÜYÜKÖZER

 

ISBN

978-605-66588-2-8

 

DİZGİ-GRAFİK

M.Mustafa BÜYÜKÖZER

 

1. BASKI

Kasım, 2020

 

BASIM YERİ

Semih Ofset - Zübeyde Hanım Mahallesi 628 Sk. No:26 İskitler, 06070 Altındağ / Ankara / Türkiye

ÖLÇÜ/EBAT

304 Sayfa, 1. hamur 80 gr. iç sayfalar, 300 gr kuşe renkli kapak, 22x29 cm

 

YAYINEVİ

Fatih Ertan Özel Eğitim Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti.

 

SERTİFİKA

43019

 

ADRES

Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad.

No:122 Hasan Çağlayan Apt. Muratpaşa / ANTALYA

VIDEO ÇÖZÜMLÜ

SORULAR

ÖZEL DERS

FORMATINDA

YENİ NESİL ÖSYM

TARZI SORULAR

ÖZET KONU

ANLATIMLARI

© Copyrights 2020 aytfizik.com | Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Şartları ve Gizlilik